№ 277 від 10 вересня 2019 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання земельної ділянки в постійне користування"

10  вересня  2019 року                                                                                    № 277

Про припинення права постійного
користування земельною ділянкою
та надання земельної ділянки в
постійне користування

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Екосервіс», відповідно до пункту 2 статті 13, статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 122, 123, 125, 126, пункту “в” частини 1 статті 141 Земельного кодексу України,враховуючи рішення Сарненської міської ради від 17.04.2018 №792 «Про припинення (реорганізацію) комунального підприємства «Трудівник» шляхом приєднання до комунального підприємства «Екосервіс»»:

1.                Припинити комунальному підприємству «Трудівник» право постійного користування земельною ділянкою площею 9,2588 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, яка перебуває в постійному користуванні на підставі Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 24.11.2015 індексний номер 48298041, яка розташована на території Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Надати в постійне користування комунальному підприємству «Екосервіс» земельну ділянку площею 9,2588 га, кадастровий номер 5625485800:03:002:0614, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, яка розташована на території Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

3. Комунальному підприємству «Екосервіс»:

3.1. здійснити державну реєстрацію припинення та набуття права постійного користування земельною ділянкою в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у порядку, встановленому законодавством.

3.2. Про хід виконання розпорядження інформувати Сарненську району державну адміністрацію до 01 жовтня 2019 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                 Іван НАЗАРЕЦЬ