11 вересня  2019 року                                                                                   № 279

Про внесеннязмін до розпорядженняголови

райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року
№ 51 « Про робочу групу з підготовки

перспективного плану формування

територій громад Сарненського району»

Керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  у зв’язку з кадровими змінами внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.02.2019 № 51 «Про робочу групу з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району», а  саме:

1. Вивести зі складу робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району ЯКОВЧУКА Ярослава Володимировича, ЗІНЧИКА Романа Миколайовича, ЯКОВЧУКА Руслана Васильовича.

2. Ввести до складу робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району МАЦКОВА Олександра Валерійовича  – начальника відділу Держгеокадастру у Сарненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області (за його згодою), ЧАБАНА Василя Васильовича – тимчасово виконуючого обов’язки начальника Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області (за його згодою).

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                Іван НАЗАРЕЦЬ