№ 291 від 23 вересня 2019 року "Про забезпечення лікувальних закладів району продуктами харчування "

23 вересня  2019  року                                                                                       № 291

Про забезпечення лікувальних
закладів району продуктами харчування

У зв’язку з недостатнім бюджетним фінансуванням та з метою забезпечення потреби лікувальних закладів району картоплею та овочами на 2019-2020 роки:

1. Рекомендувати сільським, селищним та міському головам організувати заготівлю картоплі та овочів від населення на допомогу лікувальним закладам  в населених пунктах району згідно додатку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н. М.

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації                                                    Іван НАЗАРЕЦЬ