№ 292 від 25 вересня 2019 року "Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на четвертий квартал та жовтень 2019 року"

25 вересня 2019 року                                                                                       № 292

2019 року

Відповідно до статті 45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263      “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації”                       із внесеними змінами та регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації від 02.07.2018

№ 262 із внесеними змінами:

1. Затвердити плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на четвертий квартал та жовтень 2019 року згідно з додатками 1, 2.

2. Першому заступнику голови, заступнику голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідними планами роботи.

2.2. Інформацію про виконанння планів роботи райдержадміністрації на четвертий квартал надати до 10 січня 2020 року, на жовтень – до 10 листопада 2019 року відділу організаційної роботи та звязків з громадськістю апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                Іван НАЗАРЕЦЬ