№ 293 від 25 вересня 2019 року "Про дії в аварійних ситуаціях у газовому господарстві Сарненського району в осінньо-зимовий період 2019-2020 року"

25  вересня 2019 року                                                                                    № 293

Про дії  в аварійних ситуаціях у газовому господарстві Сарненського району в осінньо-зимовий період 2019-2020 року

Відповідно до статей 2, 6, 28, 36, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 21 заходів щодо підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 року, затверджених розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року № 413 «Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року» та з метою забезпечення безаварійного, безперебійного газопостачання споживачів району в осінньо-зимовий період 2019-2020 року:
1. Рекомендувати Сарненському відділенню АТ „Рівнегаз”:
1.1. При виникненні або загрозі виникнення надзвичайної ситуації (події), пов’язаної з порушенням роботи газових мереж району задіяти План взаємодії ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області та Сарненським відділенням АТ «Рівнегаз» при виникненні надзвичайних ситуацій пов’язаних з витоком або вибухом газу, аварій, пожеж, надзвичайних ситуацій, терористичних актів, припиненням газопостачання населення та інших подій на території Сарненського району, який затверджено спільним наказом начальника ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області та керуючим Сарненським відділенням АТ «Рівнегаз» від 01.10.2018 № 5/26.
1.2. При виникненні аварійних ситуацій у газовому господарстві району, що стосується житлового фонду, роботи підприємств, установ, організацій району задіяти План взаємодії міських та районних служб (Сарненського ВП
2

ГУНП, ДПРЧ-8 ДПРЧ-5 ГУ ДСНС м.Сарни, Сарненського відділення АТ «Рівнегаз», швидкої медичної допомоги, Сарненської дільниці ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця», КП «Екосервіс», КП «Сарнитеплосервіс») по локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, який затверджений головою Сарненської районної державної адміністрації 27.09.2018.
1.3. Здійснювати локалізацію та ліквідацію можливих аварійних ситуацій в  газовому господарстві району відповідно до затверджених інструкцій.
2. Виконавчим комітетам міської, селищних,  сільських рад при виникненні або загрозі виникнення аварійних ситуацій у газовому  господарстві на підпорядкованій території негайно інформувати Сарненське відділення АТ „Рівнегаз”, ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області, Сарненську райдержадміністрацію та надавати допомогу  при  їх  ліквідації.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий  обов’язки
голови  адміністрації                                                                       Іван  НАЗАРЕЦЬ

Відповідно до статей 2, 6, 28,
36, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту
21 заходів щодо підготовки господарського комплексу області до роботи в
осінньо-зимовий період 2019
 - 2020 року, затверджених розпорядженням голови Рівненської
обласної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року № 413 «Про підсумки
опалювального сезону 2018-2019 року та підготовку об’єктів житлово-комунального
року» та з метою забезпечення безаварійного, безперебійного газопостачання
споживачів району в осінньо-зимовий період 2019-2020 року:

1.
Рекомендувати Сарненському відділеннюАТ „Рівнегаз”:

1.1.
При виникненні або
загрозі виникнення надзвичайної ситуації (події), пов’язаної з порушенням
роботи газових мереж району задіяти План взаємодії ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у
Рівненській області та Сарненським відділенням АТ «Рівнегаз» при виникненні
ситуацій, терористичних актів, припиненням газопостачання населення та інших
подій на території Сарненського району, який затверджено спільним наказом
начальника ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області та керуючим Сарненським
відділенням АТ «Рівнегаз» від 01.10.2018 № 5/26.

1.2.
При виникненні аварійних ситуацій
у газовому господарстві району, що стосується житлового фонду, роботи
підприємств, установ, організацій району задіяти План
взаємодії міських та районних служб (Сарненського ВП

2

ГУНП, ДПРЧ-8 ДПРЧ-5 ГУ
ДСНС м.Сарни, Сарненського відділення АТ «Рівнегаз», швидкої медичної допомоги,
Сарненської дільниці ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління»
філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ
«Укрзалізниця», КП «Екосервіс», КП «Сарнитеплосервіс») по локалізації та
ліквідації аварійних ситуацій і аварій, який затверджений головою Сарненської
районної державної адміністрації 27.09.2018.

1.3.
Здійснювати локалізацію та
ліквідацію можливих аварійних ситуацій в
  газовому господарстві району
відповідно до затверджених інструкцій.

2.
виникнення аварійних ситуацій у газовому  господарстві на підпорядкованій території
негайно інформувати Сарненське відділення АТ „Рівнегаз”, ДПРЧ-8 ГУ ДСНС України у Рівненській області,Сарненську райдержадміністрацію та надавати допомогу
 при  їх  ліквідації.