Сарненщину відвідали учасники міжнародного велопробігу «Чорнобиль – 25 років Народної скорботи»

12 велосипедистів на чолі з заслуженим тренером, головою комісії ветеранів Федерації велоспорту України Миколою Курафеєвим відвідали м. Сарни в рамках міжнародного велопробігу «Чорнобиль – 25 років Народної скорботи», який розпочався 26 квітня і має тривати до 7 травня. На шляху проходження велопробігу заплановані мітинги та зустрічі в багатьох населених пунктах України, Росії та Білорусі. Загальна довжина шляху велопробігу – більше 1200 кілометрів.
     2 травня в Сарненському міському парку «Залізничник», біля пам`ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи відбулася зустріч учасників велопробігу. Спортсменів приймали традиційно з хлібом та сіллю. З вітальними словами до велосипедистів звернулася заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, яка подякувала присутнім за їх активну громадську позицію, зазначивши, що Чорнобильську трагедію не можна забувати. Гості Сарненщини вшанували пам'ять про ті страшні події покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації