На Сарненщині стартував десятий сезон сімейних змагань

Вже десятий рік поспіль любителі активного дозвілля зі своїми родинами беруть участь в спортивних змаганнях, які цього сезону мають назву «Сімейні перегони. Здоровий спосіб життя». Стати учасниками такого заходу можуть всі бажаючі сім’ї в складі: тато, мама та дві дитини до 14 років.
     Так, 13 жовтня 2019 року у спортивній залі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся ІІ районний етап першого туру спортивної гри «Сімейні перегони. Здоровий спосіб життя», який був організований працівниками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Сім’ї змагалися в 6 спортивних естафетах. Під час спортивних естафет, кожна сім’я виконувала завдання, де потрібно було на швидкість проходити встановлені дистанції, використовуючи різноманітне спорядження. Але не тільки швидкість, а й правильність виконання всіх вправ відігравала дуже важливу роль.

В ході спортивних естафет всі колективи намагалися показати максимум своїх можливостей. Підсумком такого непоступливого протистояння стали високі загальнокомандні результати, які продемонстрували всі сім’ї. Але переможець завжди може бути тільки один. Цього разу найкраще виступила сім’я Михайлицьких, яка представляла Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, срібло виборола сім’я Морозових (НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка), а трійку призерів замкнула сім'я Савостяник (Орлівська ЗОШ І ст.).

Під час урочистого нагородження сім’ї були відзначені грамотами, медалями, кубком та сувенірами від організаторів.