В Сарнах відбувся перший «Науковий пікнік»

11 жовтня на базі Сарненського районного ліцею «Лідер», відбувся перший «Науковий пікнік», який пройшов під гаслом  «Смакуй науку». «Науковий пікнік» в Україні це явище нове у сфері популяризації науки, але з кожним роком він розширює коло своїх прихильників, шанувальників та учасників. На пікніках не подають теорію, але всі охочі мають можливість вправлятися та показувати свої вміння в різних галузях науки.  Цього разу школярі та  спеціалісти з різних районів області  поділилися своїми знаннями з публікою розкриваючи  таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки використовуючи різні практичні підходи.

Участь у заході взяла заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця, яка поспілкувалася з підростаючим поколінням   та зазначила, що розвиток науки та впровадження новітніх технологій є основою економічного зростання  як держави так і нашого району.