Також дивіться новини на facebook.com

Підвели підсумки районної Спартакіади серед допризовної молоді

Спартакіада включала в себе 5 видів змагань, а саме: біг 100 м., підтягування на перекладині, розбирання і складання автомата Калашникова, подолання смуги перешкод та військово-медична допомога (надання медичної допомоги в секторі обстрілу та транспортування пораненого в сектор укриття).
    У змаганнях взяли участь 18 закладів загальної середньої освіти, кожна з яких мала в своєму складі 8 учасників. Переможці та призери Спартакіади визначалися як в особистому заліку так і в командному. Особисті місця визначалися за найкращими результатами у кожному виді, командний залік – за найменшою сумою місць в п’ятьох видах.
     Кращим спринтером на дистанції 100 м. став учень Сарненського НВК «Школа-колегіум» Денис Мосійчук (12.16 с.), учень Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Владислав Пацьола посів друге місце (12.34 с.), трійку призерів замкнув, другий рік поспіль, учень Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Вадим Лазарець (12,37 с.).
    У підтягуванні на перекладині найкращу техніку продемонстрував учень Сарненської гімназії Кирил Тарасов, підтягнувшись 33 рази, на другу сходинку піднявся учень Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. Вадим Вакулко (24 рази), на третій сходинці розмістився учень Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Павло Омельковець (24 рази).
    Найкращу вправність та швидкість у розбиранні та збиранні автомата Калашникова продемонстрував учень Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Олександр Чмут, друге місце посів учень Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Вадим Стрижеус, третім став учень Стрільської ЗОШ І-ІІІ ст. – Іван Гутнік (Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.).
    Найшвидше подолав смугу перешкод Петро Шевня (Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст.), друге місце посів Денис Вер’яненков (Сарненський НВК «Школа-колегіум»), третім став Степан Чиж (Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.).
    Найбільш жваво та захоплююче точилася боротьба у військово-медичній допомозі. Найкраще з цим завданням впоралися допризовники Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ст., другими стали учні Сарненського НВК «Школа-колегіум», команда Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола третє місце.
    У загальнокомандному заліку чемпіоном другої Спартакіади стала команда Сарненського НВК «Школа-колегіум», срібні нагороди дістаються команді Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., п’єдестал пошани замкнули учні Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст.
   Спортсмени та команди, які посіли призові місця нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів.