Перевірено якість шкільного харчування

Сьогодні з метою контролю стану організації харчування учнів у навчальних закладах району, заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця відвідала Сарненський НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка,   де перевірила якість харчування дітей.  Наталія Параниця зустрілася з директором закладу Ніною Тітковою та особисто ознайомилася з шкільним меню, поцікавилася  якістю харчування й перевірила роботу шкільного буфету.
     «На сьогодні одне з пріоритетних завдань, на яке потрібно робити акцент – це харчування наших дітей. Адже однією з умов збереження і зміцнення здоров’я дитини та успішності у навчанні ‒ є повноцінне харчування. Саме тому харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах завжди перебуває в полі зору районної влади», - зазначила Наталія Миколаївна та подякувала кухарям і директору школи за їхню роботу.