В районі відбулися змагання по кульовій стрільбі на Кубок голови райдержадміністрації

Традиційно в жовтні, з нагоди Дня захисника України, відбуваються   змагання з кульової стрільби серед навчальних закладів району. Організаторами змагань є відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Сарненська організація товариство сприяння оборони України.
   Цього року серед юнаків ІІІ місце посів Сергій Гомонець (Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце – Дмитро Прозапас (Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст.), І місце – Степан Комар (Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.). Серед дівчат ІІІ місце виборола Зоряна Зданевич (Педколедж), ІІ місце – Катерина Волошина (Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.), І місце – Анна Ковалик (Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст.).

В командному заліку бронзу вибороли учні Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ст, на другу сходинку піднялися учні Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст., чемпіонами району четвертий рік підряд стала команда Коростської ЗОШ І-ІІІ ст.
    Від імені виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Івана Назарця, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Михайлицький, привітав учасників змагань та відзначив переможців   кубками та призами.