Творчі колективи Сарненщини взяли участь у обласному фестивалі

20 жовтня в Сарненському районному будинку культури відбувся ІІІ тур зонального обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!», на якому було представлено програму виступів колективів та окремих виконавців Сарненського району.

Свої таланти на головній сцені району демонстрували: інструментальний ансамбль викладачів ДМШ смт. Степань (керівник Сергій Старовойт); соліст Сергій Мартинюк з с. Люхча; дует баяністів Микола Ільчук та Сергій Старовойт з смт. Степань; вокальний ансамбль «Перевесло» с.Кричильськ (керівник Наталія Банацька); солістка Маргарита Оласюк з с.Велике Вербче; ансамбль танцю смт.Степань (керівник Ірина Торчик); ансамбль української народної пісні «Вербиченька» с.Мале Вербче (керівник Віталій Дубинець); соліст Сергій Гаврилюк з смт.Степань; вокальний ансамбль «Яворина» с.Мале Вербче (керівник Віталій Дубинець).