Відбулася нарада з керівниками територіальних громад району

21 жовтня виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець  провів робочу нараду з керівниками територіальних громад району.
    На нараді було розглянуто три питання: про стан та перспективи об’єднання територіальних громад в районі; про хід осіннього призову громадян України на строкову службу до Збройних Сил України; про стан заготівлі картоплі для потреб лікувальних закладів району.
  В ході наради в.о.голови райдержадміністрації Іван Назарець наголосив на необхідності покращення взаємодії між Сарненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки і виконавчими комітетами сільських рад.
    За підсумками обговорення учасники наради визначили шляхи вирішення проблемних питань та вирішили налагодити нові методи співпраці.