№ 321 від 30 жовтня 2019 року "Про затвердження міжбюджетних трансфертів на 2019 рік "

30 жовтня 2019 року                                                                             № 321

Про затвердження

міжбюджетних трансфертів на 2019 рік

Відповідно дорозпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 18жовтня 2019 року № 869 «Про розподіл субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2019 рік» такеруючись пунктом 3 рішення Сарненської районної ради від 22.12.2018 №791 “Про районний бюджет Сарненського району на 2019 рік”:

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 2019 рік на суму 2525446 грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету згідно з додатком 1.

2. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 2019 рік на суму 2525446 грн.за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету згідно з додатками 2,3.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                              Іван НАЗАРЕЦЬ