№ 322 від 31 жовтня 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

31 жовтня 2019 року                                                                                       № 322

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, добросовісну плідну працю та з нагоди Дня залізничника:

ГАЛУШКО
Якилину Іванівну

- прибиральника службових приміщень станції Сарни Виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень»

МИСЯК
Людмилу Олександрівну

- головного бухгалтера Виробничого підрозділу «Сарненської дистанції сигналізації і зв’язку» Регіональної філії «Львівська залізниця»

ФІГАРА
Мирослава Богдановича

- чергового по парку станції Сарни Виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень»

ШКОДИЧА
Сергія Миколайовича

- бригадира колії Виробничого структурного підрозділу «Сарненська дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця»

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                        Іван НАЗАРЕЦЬк