Привітали залізничників Сарненщини із професійним святом

Напередодні Дня залізничника у міському будинку культури відбулися урочистості, в яких взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик.

«Залізничники Сарненщини справжні майстри своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій. Ваша повсякденна робота вимагає високої відповідальності і справжнього професіоналізму. Переконана, що ви й надалі робитимете все можливе, щоб забезпечити високий рівень обслуговування пасажирів, сприятимете зміцненню економіки та розвитку всіх галузей господарства нашого краю. Висловлюю вам, шановні працівники залізниці, вдячність за вашу сумлінну працю й бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, трудового натхнення та наснаги на благо України і рідної Сарненщини», - зазначила у своєму виступі Наталія Параниця.
     Найкращим працівникам залізниці району були вручені грамоти, подяки, квіти та подарунки.