Також дивіться новини на facebook.com

Визначився чемпіон району з футболу

В останню неділю жовтня відбувся заключний ХХІІ тур чемпіонату Сарненського району з футболу. Всі три претенденти на призові місця: сарненський «Олімп», клесівський «Граніт» і кричильський «Колос» синхронно здобули перемоги й розподілили між собою відповідні місця у турнірній таблиці. Новоспечений чемпіон – міський «Олімп» на своєму полі без проблем розібрався із коростським «Темпом», яка й принесла «Олімпу» чемпіонський титул. Віце-чемпіон – клесівський «Граніт» також не залишив шансів костянтинівській «Чайці», якій зумів забити п’ять м’ячів й пропустити у власні тричі. Селищанський «Арсенал» не витримав натиску бронзового призера – кричильського «Колоса», якому на власному полі поступився 0:3.

Підсумкове турнірне становище команд у І лізі чемпіонату району 2019 року.

5*

* - Відповідно до регламенту чемпіонату Сарненського району з футболу сезону 2019 року  згідно пункту 3.11 , з команд "Полісся"  (Карпилівка) та "Горинь" (Тутовичі)  зняті залікові бали.

12

У ІІ лізі першості Сарненського району мидська «Єдність» в останньому очному протистоянні обіграла глушицьке «Атлетіко» й здобула чемпіонство. «Атлетіко» задовольнилося срібними нагородами, а чудельський «Случ» став третім.
   Підсумкове турнірне становище команд у ІІ лізіпершості району.