Зносицький «Маяк» - володар кубка закриття футбольного сезону

Традиційно, після завершення чемпіонату й першості району, підсумком футбольного року став турнір «Кубок закриття футбольного сезону 2019». Варто сказати, що жеребкування команд-учасниць відбулося напередодні на засіданні Сарненської районної федерації футболу, тож до спортивних баталій колективи вже знали своїх суперників і мали змогу заздалегідь підготуватися і визначитися зі складами. Хоча не всі команди, які попередньо дали згоду на участь змогли приїхати на турнір.
    Про підсумки нинішніх футбольних розіграшів розповів голова Сарненського комітету арбітрів Микола Антонюк. Міський голова Світлана Усик,  спільно з головним спеціалістом відділу освіти молоді і спорту райдержадміністрації Віктором Михайлицьким нагородили гравців у особистих номінаціях та команди, що стали призерами чемпіонату й першості району. Команда «Колос» (с. Кричильськ) отримала бронзові нагороди за третє місце у чемпіонаті району, «Граніт» (смт Клесів) задовольнився сріблом, а чемпіонський кубок здобув сарненський «Олімп». У другій лізі першості району третім став чудельський «Случ», другим колективом – глушицьке «Атлетіко», а найвище за всіх піднялася «Єдність» (с. Малий Мидськ, Костопільського району).
    Серед юнацьких команд найвищу сходинку окупували футболісти сарненського «Фаворита», срібним призером став зносицький «Маяк», а бронзові нагороди дісталися сарненському «Олімпу». Також команда «Фаворит» стала переможцем клубного заліку (дорослі та юнаки), набравши 82 бали. Були відзначені грамотами та грошовими винагородами такі гравці по номінаціях у першій лізі: бомбардир чемпіонату – Олександр Питель («Колос», Кричильськ) (25 голів), кращий гравець – Михайло Прозапас («Олімп», Сарни), захисник – Владислав Фесовець («Олімп», Сарни), півзахисник – Павло Нікітчук («Олімп», Сарни), нападник – Дмитро Кузьмич («Граніт»,Клесів), воротар – Віталій Дячок («Колос», Кричильськ) та Павло Кірков («Граніт»,Клесів), тренер – Владислав Яковець («Олімп», Сарни), кращий арбітр – Олег Красько, краще футбольне поле – «Олімп» м. Сарни (51 бал), кращий організатор ЧСР – Вадим Марков.
    Серед юнацьких команд кращим бомбардиром став Олександр Дорошко («Маяк»,Зносичі) (20 голів), гравець – Валентин Кукла(«Фаворит», Сарни), захисник – Андрій Бірюк(«Фаворит», Сарни), півзахисник – Олег Мельник («Маяк»,Зносичі), нападник – Олексій Мартинюк («Фаворит», Сарни), воротар – Роман Хомич («Олімп», Сарни), кращий тренер – Ігор Довгалюк(«Фаворит», Сарни).
     У другій лізі першості району кращим бомбардиром було визнано Костянтина Савчука («Атлетіко» с. Глушиця) (26 голів), гравеця – Ігоря Варжеля («Єдність» с. Малий Мидськ), кращим тренером – Юрія Кутенця («Єдність» с. Малий Мидськ), краще футбольне поле – «Случ» с. Чудель.
    Згідно жеребкування команди були розподілені на чотири групи:«А» (стадіон «Атлетіко», с. Глушиця) –команда господарів, «Сокіл» (Немовичі), «Колос» (с. Кричильськ) та «Старт» (с. Любиковичі); «Б» (стадіон «Динамо», м. Сарни)–  «Олімп» (м. Сарни), «Граніт» (смтКлесів) та «Промінь» (с. Вири);«В» (стадіон ВПУ-22) – «Колос» (с. Стрільськ), «Фаворит» (м. Сарни), «Чайка» (с. Костянтинівка) та «Случ» (с. Тинне); «Г»(запасне поле спорткомплексу «Мрія») – «Темп» (с. Корост), «Єдність» (с. Малий Мидськ), «Горинь» (с. Тутовичі), «Маяк» (с. Зносичі) та «Случ» (с. Чудель).
      У групі «А» немовицький «Сокіл» двічі святкував вікторію. Спочатку обіграв «Старт» (1:0), а згодом і «Атлетіко» з таким же рахунком. Згодом із кричильськими футболістами зіграв у нульову нічию й очолив свій квартет. Представники групи «Б» також показали хороший та достойний футбол. «Граніт» завдав двох поразок 3:0 «Олімпу» та 2:0 «Променю» й став делегатом у півфінал. Групу «В» з сімома очками виграв стрільський«Колос». Двічі по 1:0 виграв «Чайку» та «Случ», а з «Фаворитом» зіграв унічию – 0:0. Зносицький «Маяк» залишив за бортом змагань усіх своїх опонентів – команди «Случ», «Єдність», «Темп» та «Горинь».У першому півфінальному поєдинку між клесівським «Гранітом» і немовицьким «Соколом» перемогу з рахунком 1:0 святкували саме селищанські спортсмени. Другу путівку у фінал здобули зносицькі футболісти, які 4:0 завдали поразки суперникам із Стрільська.
     У фінальному двобої зійшлися «Граніт» й «Маяк». За два тайми вболівальники обох команд голів так і не дочекалися – 0:0. Після пробиття одинадцятиметрових ударів, перемогу здобув зносицький «Маяк» (5:4 по пен.), а разом із нею й титул володаря турніру «Кубок закриття футбольного сезону 2019»!