№ 334 від 06 листопада 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

06 листопада  2019 року                                                                                  № 334

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:
1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток культури у Сарненському районі, активну життєву позицію та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

1.1. Творчий колектив будинку культури села Корост (директор Коротчук Ніна Василівна);

1.2. Панекало Людмилу Миколаївну – методиста по хору і вокалу комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради;

1.3. Старовойта Сергія Леонідовича – директора комунального закладу «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради;

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                        Іван НАЗАРЕЦЬк