У Сарнах відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

Сьогодні в м.Сарни біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій відбувся мітинг-реквієм, приурочений до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні. Щорічно  в  четверту суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років, який забрав життя  мільйонів людей.
     Участь у заході взяли виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький, перший заступник міського голови Віктор Хомич, представники духовенства, трудові колективи підприємств, установ, організацій, громадськість міста та представники ЗМІ.
     Під час заходу представники духовенства відслужили панахиду за загиблими від голодомору людей. Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть, та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання і молитвою.
     Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника жертвам Голодомору.