№ 348 від 19 листопада 2019 року "Про затвердження Порядку організації внутрішнього контролю в Сарненській районній державній адміністрації"

19 листопада 2019 року                                                                                        № 348

Керуючись статтею 26 Бюджетного кодексу Українистаттями 61316 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Основними засадами здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня           2018 року № 1062 (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 жовтня 2019 року № 828 "Про затвердження Порядку організації внутрішнього контролю в Рівненській обласній державній адміністрації", з метою забезпечення дотримання законності та ефективності використання бюджетних коштів, досягнення результатів відповідно до завдань, планів і вимог щодо діяльності Сарненської районної державної адміністрації:

1. Затвердити Порядок організації внутрішнього контролю в Сарненській районній державній адміністрації (далі - Порядок), що додається.

2. Керівнику апарату Сарненської районної державної адміністрації та керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити виконання вимог цього Порядку.

3. Створити робочу групу з питань організації внутрішнього контролю в апараті Сарненської районної державної адміністрації.

4. Керівникам структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації забезпечити організацію внутрішнього контролю та створити відповідні робочі групи.
            5.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови  адміністрації                                                                Іван НАЗАРЕЦЬ