№ 349 від 21 листопада 2019 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Катеринівка Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 листопада 2019 року                                                                                № 349

Про погодження проекту землеустрою

Розглянувши клопотання Немовицької сільської ради від 20.11.2019 №938 про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаКатеринівка, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаКатеринівка Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій», статтями 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення Немовицької сільської ради від 12.11.2019 №1303 «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту селаКатеринівка Немовицької сільської ради»:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаКатеринівка Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Погодити зміни меж селаКатеринівка Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 193,5200 га земель згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                         Іван НАЗАРЕЦЬ