№ 351 від 21 листопада 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01.02.2016 № 25"

21 листопада 2019 року

№ 351

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації                                 від 01.02.2016 № 25

Відповідно до статті 98 Кодексу цивільного захисту України, статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» та з метою організації належної роботи щодо створення та використання матеріального резерву у Сарненському районі:

1. Внести зміни до додатку 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 01 лютого 2016 року № 25 «Про формування місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Сарненському районі», виклавши розділ ІІ «Засоби радіаційного, хімічного та біологічного захисту, спецодяг»  у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.