№ 352 від 21 листопада 2019 року "Про внесення змін до Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки"

21 листопада 2019 року

Про внесення змін до Програми

Відповідно до статті 98 Кодексу цивільного захисту України,                        статей  6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» та з метою формування місцевого та об'єктових матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій у Сарненському районі на 2016-2020 роки:

1. Внести зміни до Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.07.2016 № 262  зі змінами, затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 22.07.2016 № 234 зі змінами, виклавши розділ ІІ «Засоби радіаційного, хімічного та біологічного захисту, спецодяг» додатку 1 до Програми  та додаток 2 до Програми у новій редакції, що додається.

2. Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження Сарненській районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті передбачити кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.