«З любов’ю в серці»

Саме під таким гаслом з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю та в рамках психологічного проєкту «Coworking» 29 грудня у Сарненському міському будинку культури «Сузір’я» пройшов районний захід для родин, які виховують дітей з особливими потребами. Організували та провели свято працівники відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, Сарненського районного центру соціальних служб сімї, дітей та молоді, підліткового клубу «Юність» Сарненської міської  ради. Участь у заході взяла заступник голови Сарненської райдержадміністрації Наталія Параниця.

Для діток була представлена цікава святкова програма з аквагримом, фотозоною, мультиками та виставою, а також творчими майстер-класами та солодким столом. Для батьків захід був не менш цікавим та корисним, для них організували інтенсив-практикум з психологами «Простір сімейних можливостей».