№ 381 від 05 грудня 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

05 грудня 2019 року                                                                                    № 381

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди Дня Збройних Сил України:

ВАСИЛЬЦЯ
Петра Анатолійовича

- старшого солдата військової частини А0153, учасника антитерористичної операції;

ВИШНЕВСЬКОГО
Віталія Вікторовича
- лейтенанта військової частини А0153, учасника антитерористичної операції;

ГРУШЕЦЬКОГО
Олексія Валерійовича

- майора, начальника артилерійського цеху військової частини А0153, учасника антитерористичної операції;

КОРІННОГО
Андрія Олександровича

- старшого солдата, водія взводу охорони військової частини А0153;

МІРКА
Сергія Зіновійовича

- старшого прапорщика, головного старшину військової частини А0153, учасника антитерористичної операції;

ПРИГАРСЬКОГО
Віталія Миколайовича

- старшого солдата, старшого майстра ремонтного взводу ремонтної роти військової частини А0153, учасника антитерористичної операції.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                      Іван НАЗАРЕЦЬ