№ 382 від 05 грудня 2019 року "Про попередню оплату"

05 грудня 2019 року                                                                             № 382

Про попередню оплату

Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», зі змінами:

1. Установам, організаціям, які отримують кошти з державного та  місцевого бюджету, для яких головним розпорядником коштів, згідно мережі являється Сарненська районна державна адміністрація дозволити у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можливість передбачати попередню оплату згідно з вищевказаною постановою Кабінету Міністрів України.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 25 червня 2014 року № 193 «Про попередню оплату».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                    Іван НАЗАРЕЦЬ