№ 383 від 05 грудня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 вересня 2019 року №270"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05 грудня 2019 року                                                                                           № 383

Про внесення змін до розпорядження

від 04 вересня 2019 року №270

Розглянувши клопотання Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області від 26.11.2019 №2871/02-1 щодо внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 вересня 2019 року № 270 «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» та керуючись статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій», статтями 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від       04 вересня 2019 року № 270 «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області», а саме додаток до розпорядження голови райдержадміністрації «Експлікація земель в межах села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» викласти в новій редакції, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                         Іван НАЗАРЕЦЬ