Також дивіться новини на facebook.com

Протокол №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради

  Протокол №1

засідання  конкурсної комісії
для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря
комунального некомерційного підприємства

«Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради

 

   03 грудня 2019 року    15.00 год.

 
Місце проведення : мала зала засідань Сарненської райдержадміністрації

                                    м.Сарни Рівненської обл., вул..Демократична, 51

 

 Конкурсна комісія створена розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.12.2019 р.№ 374 «Про конкурсну комісію на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня»   Сарненської районної ради» для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»(далі-Порядок).

На засіданні присутні члени конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради:

НОСТЕР
Алла Георгіївна

- начальник відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації –   голова комісії

 
 
БІЛИК
Олексій Іванович

- лікар акушер-гінеколог комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради;

 
 
 
 
ЛАВРУЩЕНКО
Сергій  Олександрович
- голова спілки підприємців Сарненського району;
 
 
КРИВА
Анастасія Валеріївна

- завідувач терапевтичним відділенням комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

 

Відсутні:

ДУДАРИК
Олена Іванівна

- заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради ;

ХОМИЧ  
Володимир
Пилипович

- заступник голови правління Міжнародного благодійного фонду «Глорія».

Засідання конкурсної комісії є правоможним (у відповідності до пункту 15 Порядку присутні не менше двох третин її складу).

Відповідно до п.36 Порядку представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час розкриття пакетів документів, поданих претендентами, їх розгляду, під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників та оголошення результатів конкурсу. При цьому присутнім заборонено у будь-який спосіб втручатися чи перешкоджати роботі конкурсної комісії.

 
СЛУХАЛИ:
НОСТЕР
Аллу Георгіївну

- начальника відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації – голову комісії,

яка запропонувала розглянути наступний

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання комісії:

1.     Про встановлення строку прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.

2.     Про затвердження та оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

ГОЛОСУВАЛИ про затвердження порядку денного:

«За» – «4»,
«Проти» – «0»,
«Утримались» – «0».
 
Рішення прийнято одноголосно.
 

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний першого засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

 

І. Про встановлення строку прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

 
СЛУХАЛИ:
НОСТЕР
Аллу Георгіївну

- начальника відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації – голову комісії,

яка зазначила, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», документи для участі у конкурсі приймаються у строк не менше 14 календарних днів, але не більше 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення.

Запропонувала, для забезпечення рівних умов для всіх претендентів встановити термін прийняття документів для участі у конкурсі з 05.12 по 19.12.2019 включно.

 
ВИРІШИЛИ: 

1. Встановити дату початку приймання документів для участі у конкурсі 09 год. 00 хв. 05.12. 2019; кінцевий строк приймання документів для участі в конкурсі – 19.12.2019 до 18 год. 00 хв.

 ГОЛОСУВАЛИ:
«За» – «4»,
«Проти» – «0»,
«Утримались» – «0».
 
Рішення прийнято одноголосно.
 

ІІ. Про затвердження та оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

 
 
СЛУХАЛИ:
НОСТЕР
Аллу Георгіївну

- начальника відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації – голову комісії,

яка зачитала зміст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» та   зазначила, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», в оголошенні повинні бути зазначені такі відомості:

- правові підстави проведення конкурсу;

-найменування, юридичне та фактичне місцезнаходження закладу, основні напрями його діяльності з додержанням вимог законодавства про інформацію з обмеженим доступом, статут, структура закладу, а також кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу;

-дата початку, кінцевий строк і адреса приймання документів для участі у конкурсі;

-номер телефону та адреса електронної пошти для довідок;

-перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі;

-вимоги до претендента та конкурсної пропозиції;

-умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту;

-дата і місце проведення конкурсу.
 

Запропонувала членам конкурсної комісії прийняти участь в обговоренні даного питання.

 
ВИСТУПИЛА:
КРИВА
Анастасія Валеріївна

- завідувач терапевтичним відділенням комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради,

яка запропонувала 20.12 .2019 провести засідання конкурсної комісії , на якому розглянути заяви претендентів і доданих до них документів та прийняти рішення щодо їх участі в конкурсі на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради. Висунула пропозицію провести співбесіду з учасниками конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради провести   23.12.2019.

 
ВИСТУПИВ:
ЛАВРУЩЕНКО
Сергій  Олександрович
- голова спілки підприємців Сарненського району,
 

який запропонував затвердити зміст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради та підтримав пропозицію про проведення співбесіди і прийняття рішення щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради 23.12.2019.

 
 
ВИРІШИЛИ: 

1. Затвердити зміст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради (додається).

2. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради на офіційному веб-сайті Сарненської районної державної адміністрації: http://sarny-rda.gov.ua/

 
ГОЛОСУВАЛИ:
«За» – «4»,
«Проти» – «0»,
«Утримались» – «0».
 
Рішення прийнято одноголосно.
 
Питання порядку денного засідання розглянуто.

Зауважень щодо ведення засідання не надходило.

На цьому засідання конкурсної комісії оголошується закритим.

 
 
 
Голова комісії:
____________
Ностер А.Г.
 
 
 
 
 
 
Члени комісії: 
____________
Лаврущенко С.О.
 
 
 
 
____________
Білик О.І.
 
 
 
 
____________
Крива А.В.