Також дивіться новини на facebook.com

Протокол №2 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради

  Протокол №2

засідання  конкурсної комісії
для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря
комунального некомерційного підприємства

«Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради

 

   20 грудня 2019 року    14.00 год.

 
Місце проведення : мала зала засідань Сарненської райдержадміністрації

                                    м.Сарни Рівненської обл., вул..Демократична, 51

 Конкурсна комісія створена розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.12.2019 р.№ 374 «Про конкурсну комісію на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня»   Сарненської районної ради» для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»(далі-Порядок).

На засіданні присутні члени конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради:

НОСТЕР
Алла Георгіївна

- начальник відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації –   голова комісії

 
 
 
 
БІЛИК
Олексій Іванович

- лікар акушер-гінеколог комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради;

 
 
 
 
ДУДАРИК
Олена Іванівна

- заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради ;

 
 
 
 
ЛАВРУЩЕНКО
Сергій  Олександрович

- голова спілки підприємців Сарненського району (за згодою);

 
 
 
 
КРИВА
Анастасія Валеріївна

- завідувач терапевтичним відділенням комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

 
 
 
 
 
 
Відсутні:
 
ХОМИЧ  
Володимир
Пилипович

- заступник голови правління Міжнародного благодійного фонду «Глорія».

Засідання конкурсної комісії є правоможним (у відповідності до пункту 15 Порядку присутні не менше двох третин її складу).

Відповідно до п.36 Порядку представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час розкриття пакетів документів, поданих претендентами, їх розгляду, під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників та оголошення результатів конкурсу. При цьому присутнім заборонено у будь-який спосіб втручатися чи перешкоджати роботі конкурсної комісії.

З метою забезпечення відкритості та прозорості засідання конкурсної комісії здійснюється відеозапис.

СЛУХАЛИ:
НОСТЕР
Аллу Георгіївну

- начальника відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації – голову комісії,

яка запропонувала розглянути наступний

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання комісії:

1. Про розгляд заяв та документів, поданих претендентами на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

Про допуск претендентів до участі в конкурсі.

ГОЛОСУВАЛИ про затвердження порядку денного:

«За» – «5»,
«Проти» – «0»,
«Утримались» – «0».
 
Рішення прийнято одноголосно.
 
ВИРІШИЛИ: 

1. Затвердити порядок денний другого засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

 

І. Про розгляд заяв та документів, поданих претендентами на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради.

 
СЛУХАЛИ:
НОСТЕР
Аллу Георгіївну

- начальника відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації –голову комісії,

яка зазначила, що до конкурсної комісії надійшла одна заява про участь у конкурсі з поданими до неї документами від Скачко Алли Ничипорівни.

 

Документи, крім заяви, надійшли в запечатаному вигляді(конверті)
11 грудня 2019 року, тобто у строк, визначений умовами конкурсу.

 

Ностер А.Г. відмітила, що конкурсній комісії необхідно оглянути подані документи на відповідність заявленим вимогам, в тому числі кваліфікаційним вимогам для прийняття конкурсною комісією рішення про допуск претендента до участі в конкурсі.

Ознайомила членів комісії із змістом заяви.

Документи до заяви, які подані претендентом в запечатаному вигляді, запропоновано розкрити секретарю комісії, заступнику головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради Дударик Олені Іванівні.

Членами комісії опрацьовані заява та проведений огляд вмісту запечатаного конверта, поданого претендентом Скачко Аллою Ничипорівною.

 Конкурсною комісією встановлено, що документи подані в повному об’ємі згідно переліку.

Після проведеного огляду, конкурсною комісією встановлено, що документи претендента Скачко А.Н. відповідають вимогам, згідно умов конкурсу.

 
ВИРІШИЛИ: 

1.                Визнати, що документи, подані претендентом Скачко Аллою Ничипорівною такими, що подані в повному об’ємі та відповідають встановленим вимогам.

2.                Допустити до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради Скачко Аллу Ничипорівну.

 
 
ГОЛОСУВАЛИ:
«За» – «5»,
«Проти» – «0»,
«Утримались» – «0».
 
Рішення прийнято одноголосно.
 
 
Питання порядку денного засідання розглянуто.

Зауважень щодо ведення засідання не надходило.

На цьому засідання конкурсної комісії оголошується закритим.

 
 
 
Голова комісії:
____________
Ностер А.Г.
 
 
 
 
 
 
Члени комісії: 
____________
Дударик О.І.
 
 
 
 
____________
Лаврущенко С.О.
 
 
 
 
____________
Білик О.І.
 
 
 
 
____________
Крива А.В.