Голова райдержадміністрації Олександр Кохан відвідав 4 школи району

17 січня в рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Олександр Кохан відвідав загальноосвітні заклади сіл Федорівка, Олексіївка, Вири та Ясногірка.
    Керівник району  оглянув приміщення закладів освіти,  ознайомився з умовами навчального процесу, матеріально-технічним забезпеченням,  поспілкувався з педагогічними колективами щодо проблемних питань, які виникають у роботі. Зокрема, Олександр Сергійович ознайомився з якістю харчування школярів та перевірив роботу шкільних їдалень.
   В рамках проєкту «Світлодіти», який триває на Сарненщині, голова райдержадміністрації Олександр Кохан передав дітям, які навчаються в другу зміну   світловідбивні елементи для безпечного пересування вулицями у вечірній час. «Дітки обов’язково не забувайте носити світловідбивні елементи в темну пору доби. Ви повинні бути помітні. Ваша безпека понад усе»,- наголосив школярам Олександр Кохан.