Проблемні питання електрифікації житлових масивів району обговорили на нараді в райдержадміністрації

24 січня в райдержадміністрації під головуванням заступника директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності  облдержадміністрації Валерія Гуза відбулася робоча нарада щодо вирішення питання електрифікації в масивах нової забудови населених пунктів району та шляхи спрощення процедур щодо підключення споживачів до ліній електропередач.
      Участь у роботі наради взяли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький,  заступник технічного директора з питань приєднання ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Пастух, представники Сарненського відділення РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго» та представники органів місцевого самоврядування.
     В ході засідання було обговорено проблемні питання, які існують під час електрифікації новозбудованих житлових масивів та шляхи  вирішення даної проблеми. Представникам органів місцевого самоврядування було  роз`яснено норми чинного законодавства, згідно яких повноваження замовника щодо будівництва та функціонування об’єктів комунального господарства, в тому числі електричних мереж та електроустановок, що забезпечують електрифікацію вулиць, покладено на органи місцевого самоврядування.