№ 44 від 25 лютого 2020 року "Про внесення змін до районної програми підтримки молоді на 2016 - 2020 роки"

25 лютого 2020 року                                                                                     № 44

Про внесення змін до районної програми підтримки молоді на 2016 - 2020 роки

У зв’язку з перейменуванням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та відділу культури і туризму райдержадміністрації у відділ освіти райдержадміністрації та відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 26.11.2019 № 41-к «Про затвердження граничної чисельності, внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації», Положення про відділ освіти Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.02.2020 № 26, Положення про відділ культури, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.02.2020 № 25, з метою забезпечення виконання та фінансування Програми підтримки молоді на 2016 - 2020 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації                     від 31.12.2015 № 515 та затвердженої рішенням сесії районної ради                         від 29.04.2016 № 154  внести зміни до Програми, а саме:

1. В тексті та додатках до Програми замінити виконавців програми «Відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації» та «Відділ культури і туризму райдержадміністрації» на «Відділ освіти райдержадміністрації» та «Відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації».

2. Відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді у встановленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2020 рік передбачити у видатковій частині бюджету кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН