№ 45 від 25 лютого 2020 року "Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2018-2020 роки "

25 лютого 2020 року                                                                              № 45

У зв’язку з перейменуванням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та відділу культури і туризму райдержадміністрації у відділ освіти райдержадміністрації та відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 26.11.2019 № 41-к «Про затвердження граничної чисельності, внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації», Положення про відділ освіти Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.02.2020 № 26, Положення про відділ культури, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.02.2020 № 25, з метою забезпечення виконання та фінансування Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2018-2020 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.09.2017 № 379 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 10.11.2017 № 527 внести зміни до Програми, а саме:

1. В тексті та додатках до Програми замінити виконавців програми «Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації» на «Відділ освіти райдержадміністрації» та «Відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації».

2. Внести зміни до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2018-2020 роки, а саме: пункт 59 «Грошові добові норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів, які фінансуються з районного бюджету» викласти у новій редакції згідно з додатком.

3. Відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді у встановленому порядку.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2020 рік передбачити у видатковій частині бюджету кошти на  реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН