№ 59 від 28 лютого 2020 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Тинне Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28 лютого 2020 року                                                                                           № 59

Про погодження проекту землеустрою

Розглянувши клопотання Немовицької сільської ради від 25.02.2020 №186 про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаТинне, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаТинне Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій», статями 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення Немовицької сільської ради від 30.01.2020 №1448 «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту селаТинне Немовицької сільської ради»:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаТинне Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Погодити зміни меж селаТинне Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 344,2123 га земель згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН