№ 100 від 30 березня 2020 року "Про припинення опалення закладів освіти, культури та спорту в умовах карантину"

30 березня 2020 року
Про припинення опалення закладів
освіти, культури та спорту в умовах карантину

На підставі статей 2, 6, 13, 16, 20, 28, 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись статтею 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (із змінами), пунктом 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» (із змінами), який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за №197/13464, відповідно до листа Рівненської обласної державної адміністрації від 25.03.2020 № 2632/0/01-38/20, враховуючи карантинні обмеження визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) та доцільність використання об’єктів освіти, культури, спорту без учнів та відвідувачів цих закладів в умовах карантину, зважаючи на погодні умови, з метою оптимізації використання бюджетних коштів на оплату енергоносіїв та комунальних послуг:

1. Припинити опалення закладів освіти, культури та спорту, які знаходяться в підпорядкуванні відділів освіти, культури, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації 31 березня 2020 року.

2. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних та міської рад прийняти рішення про закінчення опалювального сезону 2019-2020 року на підпорядкованій території в частині об’єктів освіти, культури та спорту.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН