Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на Сарненщині

Станом на 10 квітня 2020 року в Сарненському районі зафіксовано 34 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, 6 з яких летальні.

Після повторного ПЛР-тесту, що показав негативний результат до виписки готують двох пацієнтів. Жінка і чоловік з села Тинне.

За добу зафіксовано 1 новий випадок.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена в жителів с.Тинне, с.Немовичі, с.Чудель, м.Сарни.

Також 1 житель Володимирецького р-ну, с. Сопачів перебуває на лікуванні у Сарненській ЦРЛ.

Цілодобовий оперативний штаб при Сарненській РДА продовжує впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусу:

• на підставі постанови Уряду прийнято рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації в Сарненському районі;
  • розпочав діяти більш жорсткий карантин. З 6 квітня заборонено перебувати в громадських місцях без маски, переміщатися групами понад дві особи;
  • у зв’язку із обмеженнями, які введені в Україні через надзвичайну ситуацію, викликану пандемією, тимчасово призупинено роботу низки установ та закладів, які приймають відвідувачів.
  • проводиться санітарна обробка проїжджих частин доріг, тротуарів, прибудинкових територій і зупинок;
  • функціонують мобільні бригади для перевірки на коронавірус. Вони виїжджатимуть до пацієнтів та братимуть аналізи для перевірки на COVID-19;
  • біля Сарненської ЦРЛ облаштували тимчасовий пункт прийому хворих з підозрою на коронавірус;
  • лікарі Сарненської ЦРЛ консультують пацієнтів дистанційно;
  • село Тинне Сарненського району знаходиться на карантині. Проводять посилені заходи з протидії поширення коронавірусу. При в'їзді в село Тинне працівники Служби порятунку обробляють всю техніку санітарними засобами.
  • здійснюється підвезення медичних працівників до місця роботи спеціальними рейсами;
  • школярі та студенти навчаються дистанційно;
  • до забезпечення медичних закладів підключилися місцеві органи влади. Із бюджетів місцевих рад району закуповуються засоби захисту для лікарів та персоналу.