Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на Сарненщині

Станом на ранок 14 квітня 2020 року в Сарненському районі зафіксовано 40 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

З них 6 випадків летальних та 8 людей одужали.

За добу зафіксовано 2 нових випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена в жителів:
     с.Тинне, с.Немовичі, с.Чудель, м.Сарни.

Також 1 житель Володимирецького р-ну, с. Сопачів перебуває на лікуванні у Сарненській ЦРЛ.

Всього на території Рівненської області виявлено 142 випадки захворювання на COVID-19.

Цілодобовий оперативний штаб при Сарненській РДА продовжує впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусу:

- на підставі постанови Уряду прийнято рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації в Сарненському районі;

- розпочав діяти більш жорсткий карантин. З 6 квітня заборонено перебувати в громадських місцях без маски, переміщатися групами понад дві особи;

- у зв’язку із обмеженнями, які введені в Україні через надзвичайну ситуацію, викликану пандемією, тимчасово призупинено роботу низки установ та закладів, які приймають відвідувачів.

- проводиться санітарна обробка проїжджих частин доріг, тротуарів, прибудинкових територій і зупинок;

- функціонують мобільні бригади для перевірки на коронавірус. Вони виїжджатимуть до пацієнтів та братимуть аналізи для перевірки на COVID-19;

- біля Сарненської ЦРЛ облаштували тимчасовий пункт прийому хворих з підозрою на коронавірус;

- лікарі Сарненської ЦРЛ консультують пацієнтів дистанційно;

- село Тинне Сарненського району знаходиться на карантині. Проводять посилені заходи з протидії поширення коронавірусу. При в'їзді в село Тинне працівники Служби порятунку обробляють всю техніку санітарними засобами.

- здійснюється підвезення медичних працівників до місця роботи спеціальними рейсами;

- школярі та студенти навчаються дистанційно;

- до забезпечення медичних закладів підключилися місцеві органи влади. Із бюджетів місцевих рад району закуповуються засоби захисту для лікарів та персоналу.