Шановні жителі Сарненщини!

Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень!

Для вашої безпеки богослужіння в церквах району проходитиме у такому форматі:

- приміщення храмів будуть закриті. Літургія проходитиме в онлайн режимі;

- пасхальні кошики освячуватимуться з 9 ранку суботи;

- у містах, якщо все ж таки на службу прийдуть люди, наявність масок та дистанцію між парафіянами на вулиці контролюватиме поліція. Разом з тим, правоохоронці слідкуватимуть, щоб рівняни не затримувалися на службі, а одразу після освячення кошика йшли додому.

- у селах – священники їздитимуть вулицями і святитимуть паски біля хат.

Крім того, впродовж тижня, священники вже освячують паски на пекарнях аби люди мали можливість купити освячений продукт.

Також духовенство Рівненщини уже перенесли звершення богослужінь на Провідну неділю. Православна Церква України на 6 червня та Українська Православна Церква на 27 травня. 26 квітня кладовища будуть закриті.

Пам’ятаймо, що жодна пандемія не зможе зменшити тієї радості, яка несе для кожного з нас величний день Господнього Воскресіння!