№ 108 від 08 квітня 2020 року "Про внесення змін до районної програми «Цукровий діабет» на 2017– 2020 роки "

08 квітня 2020 року                                                                          № 108

Про внесення змін до районної програми «Цукровий діабет» на 2017– 2020 роки

Відповідно до рішення Сарненської районної ради від 22 грудня 2018 року № 785 «Про реорганізацію комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради», керуючись статтею 22 «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити зміни до районної програми «Цукровий діабет» на 2017– 2020 роки (далі –Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 січня  2017 року №11 та затвердженої рішенням сесії Сарненської районної ради від 20 січня 2017 року № 354 , а саме:

1.1. У тексті Програми та у додатках 1,2 до Програми слова «комунальний заклад Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради замінити словами «комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради».

2. Схвалені зміни подати на затвердження до Сарненської районної ради в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН