08   квітня 2020 року                                                                          № 107

Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 07.12.2017 №233-VIII, розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.02.2020 №39 «Про передачу функцій щодо управління закладами охорони здоров’я та визначення головного розпорядника коштів закладів охорони здоров’я» з метою розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, керуючись статтями 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити зміни до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради на 2020– 2022 роки (далі –Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 березня  2020 року №78 та затвердженої рішенням сесії Сарненської районної ради від 18 березня 2020 року № 1035 , а саме:

1.1. У тексті Програми у розділі «Обсяг та джерела фінансування Програми» в абзаці «КНП «Сарненська ЦРЛ» включена до мережі головного розпорядника бюджетних коштів - управління праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації як одержувач, та має використовувати виділені кошти згідно з планом використання» слова «управління праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації » виключити з тексту Програми.

1.2. Додаток 1 до Програми «Заходи до програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради на 2020-2022 роки» викласти в новій редакції, згідно з додатком.

3. Схвалені зміни подати на затвердження до Сарненської районної ради в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН