Відділ культури, молоді та спорту Сарненської РДА працює у звичному режимі

Незважаючи на карантинні обмеження відділ культури, молоді та спорту Сарненської РДА працює у звичному режимі.

Так відділом було оголошено челендж "Співайукраїнськупісню" та запущено марафон «Великоднєфотодиво».

Впродовж квітня аматори нашого району приймали участь в онлайн конкурсах та фестивалях, де займали перші місця та отримували нагороди І ступеню, а також диплом найвищого ступеню – Гран-прі.

Відділ культури, молоді та спорту Сарненської РДА спільно з КЗ «Сарненської ЦСПШБ» оголосила про проведення онлайн-конкурсу «Вірш скоріше ти складай – креативчик підкючай!» для різної вікової категорії на написання власних віршів про ситуацію, яка склалася в державі. Конкурс триватиме до офіційного завершення карантину. Тоді ж планується провести нагородження переможців.