Вшанували пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи на ЧАЕС

34 роки тому світ сколихнула приголомшлива новина – 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою «Чорнобильська катастрофа».

Відтоді ця трагічна дата стала днем скорботи за жертвами ліквідації наслідків цієї страшної аварії. Їх вчинок – справжній подвиг, він став символом безмежної мужності сотень тисяч наших земляків.

Квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в міському парку «Залізничник» поклали керівник апарату Сарненської райдержадміністрації Василь Стельмах, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик та керівник Сарненського районного громадського об’єднання "Союз-Чорнобиль" Валерій Нестерук.

Цьогоріч вшанували пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи дотримуючись карантинних обмежень.