Опорні лікарні Рівненщини отримали медичний гуманітарний вантаж

Засоби індивідуального захисту надійшли на Рівненщину. Допомогу від благодійних фондів розподілили між медзакладами області – за наданими потребами.

«У вантажі, який прибув в область, - велика кількість захисних масок та респіраторів – понад 8 тисяч, а також понад 3 тисячі костюмів та біозахисних комбінезонів. Загалом поставки медичних вантажів систематизовані, в область вони надходять щотижня. Таким чином лікарні мають достатню кількість засобів захисту, що постійно оновлюються. Разом з тим, ми налагодили зворотній зв'язок із закладами, постійно моніторимо їхні потреби», - повідомив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Засоби отримали медичні заклади, які визначені як госпітальні бази для прийому та лікування пацієнтів з коронавірусом.

Так,  найбільше засобів отримали Рівненська міська лікарня та Сарненська ЦРЛ. Їм надійшли по 660 костюмів та комбінезонів, майже по півтори тисячі масок та респіраторів та бахіли.