№ 116 від 10 квітня 2020 року " Про внесення змін до Програми розвитку культури Сарненського району на 2018-2022 роки"

10 квітня 2020 року                                                                                    № 116

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації                            від  26.11.2019 № 41-к «Про затвердження граничної чисельності, внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації», у зв’язку з перейменуванням відділу культури і туризму райдержадміністрації у відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації, з метою забезпечення виконання та фінансування Програми розвитку культури Сарненського району на 2018-2022 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.01.2018 № 33 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 09.02.2018 № 590  схвалити зміни до Програми,  а саме:

1. У тексті розпорядження та додатку до Програми замінити виконавців програми «Відділ культури і туризму райдержадміністрації» на «Відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації».

2. Відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                       Олександр КОХАН