№ 117 від 10 квітня 2020 року "Про внесення змін до районної програми пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша у 2016-2020 роках"

10 квітня 2020 року                                                                                    № 117

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації                            від 26.11.2019 № 41-к «Про затвердження граничної чисельності, внесення змін до структури та штатних розписів Сарненської районної державної адміністрації», у зв’язку з перейменуванням відділу культури і туризму райдержадміністрації у відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації, з метою забезпечення виконання та фінансування районної програми пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша у 2016-2020 роках, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.07.2016 № 247 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 22.07.2016 № 233 схвалити зміни до Програми, а саме:

1. У тексті розпорядження та додатку до Програми замінити виконавців програми «Відділ культури і туризму райдержадміністрації» на «Відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації».

2. Відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН