Державна підтримка агропромислового комплексу у 2020 році

Державна підтримка агропромислового комплексу у 2020 році буде здійснюватись по наступних напрямках:

- фінансова підтримка заходів шляхом здешевлення кредитів;

-  часткова  компенсація  вартості  сільськогосподарської техніки  та  обладнання вітчизняного виробництва;

- розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

- фінансова підтримка фермерських господарств;

-  підтримка  тваринництва,  зберігання  та  переробки  сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва).

Станом  на 28  квітня  поточного року Кабінетом Міністрів України прийнято  З програми,  які  доведено  керівникам  суб’єктів  господарювання  агропромислового комплексу області та направлено контакти осіб:

1.  Порядок  використання  коштів,  передбачених  у  державному  бюджеті  для фінансової  підтримки  заходів  в  агропромисловому  комплексі  шляхом  здешевлення кредитів,  затверджений  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  29  квітня  2015 року №300 зі змінами (додається в електронному вигляді на 4 арк.).

Контактна  особа  -  Колядюк  Віолетта  Миколаївна  (тел.(0362)26-68-18, моб.0679288971).

2.  Порядок  використання  коштів,  передбачених  у  державному  бюджеті часткової  компенсації  вартості  сільськогосподарської  техніки  та  обладнання вітчизняного  виробництва»,  затверджений  постановою  Кабінету  Міністрів  України від  01  березня  2017  року №  130  зі  змінами  (додається  в  електронному  вигляді  на  7 арк.).

Контактна  особа  -  Баранець  Руслан  Васильович  (тел.  (0362)26-09-34, моб. 097-836-02-71).

3.  Порядок  використання  коштів,  передбачених  у  державному  бюджеті  для розвитку  виноградарства,  садівництва  і  хмелярства»,  затверджений  постановою Кабінету  Міністрів  України  від  15  липня  2005  №  587  зі  змінами  (додається  в електронному вигляді на 6 арк.).

Контактна особа - Мацюк Георгій Олексійович (моб. 067-362-74-41).