10 квітня 2020 року                                                                                  № 114

Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись статтями 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 19.02.2020 №39 «Про передачу функцій щодо управління закладами охорони здоров’я та визначення головного розпорядника коштів закладів охорони здоров’я», з метою розвитку стоматологічної медичної допомоги в Сарненському  районі  та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради:

1. Схвалити зміни до районної програми розвитку стоматологічної медичної допомогив Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної  ради на 2020-2021 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2019 року № 411 та затвердженої рішенням сесії Сарненської районної ради від 14 лютого 2020 року № 990, а саме:

1.1. Викласти абзац четвертий розділу «Обсяг та джерела фінансування Програми» в новій редакції: «КНП «Сарненська РСП» має бути включено до мережі головного розпорядника бюджетних коштів – Сарненської районної державної адміністрації, та використовувати виділені кошти згідно з планом використання».

1.2. Додаток 1 до Програми викласти в новій редакції, згідно з додатком.

2.  Подати зміни на затвердження Сарненській районній раді в установленому законодавством порядку

3. Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН