30 квiтня 2020 року                                                                           № 124

Про затвердження субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2020 рiк

Відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 17 квiтня 2020 року №235 "Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на 2020 рік" та керуючись пунктом 3 рішення Сарненської районної ради від 21.12.2019 №987 "Про районний бюджет Сарненського району на 2020 рік":

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 2020 рік за кодом 41055000 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 2219700 грн. згідно з додатком 1.

2. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 2020 рік за рахунок субвенціїз місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 2219700 грн. згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                       Олександр КОХАН