13 травня 2020 року                                                                                      № 140

Відповідно до частини першої статті 6, пункту 8 статті 16, статей 20, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 12 Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від                            29 квітня 2020 року № 245 «Про підсумки опалювального сезону 2019-2020 року та підготовку об´єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року», з метою забезпечення стабільного функціонування господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2020-2021 року:

1. Визнати стан проходження опалювального сезону 2019-2020 року задовільним.

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити:

2.1. Комплексну підготовку закладів освіти, охорони здоров’я та соціально-культурного призначення із підключенням об’єктів до джерел теплопостачання тільки за наявності паспортів та актів готовності, ліквідації заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги до 01 вересня 2020 року;

2.2. Розроблення та затвердження планів заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року та їх повне виконання до 15 вересня 2020 року;

2.3. Вжиття заходів визначених чинним законодавством щодо стовідсоткового розрахунку за житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії;

2.4. Стовідсотковий облік у 2020 році теплової енергії та води в житлових будинках та бюджетних установах з централізованим теплопостачанням і водопостачанням. Про виконання інформувати до 15 серпня 2020 року.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад, в межах повноважень:

3.1. Проводити аналіз діючих тарифів на житлово-комунальні послуги та вживати заходів щодо їх встановлення в економічно обґрунтованому розмірі з включенням інвестиційної складової (витрат на відшкодування інвестиційних ресурсів, залучених за інвестиційними програмами); у разі встановлення органом місцевого самоврядування тарифів на житлово-комунальні послуги, що є нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, забезпечити відшкодування з відповідного місцевого бюджету виконавцям/виробникам різниці між затвердженим розміром цін/тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг;

3.2. В планах підготовки об’єктів комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року на виконання підготовчих та ремонтних робіт передбачити збільшення обсягів фінансування з місцевого бюджету не менше 10 відсотків від суми бюджету;

3.3. До 01 жовтня 2020 року забезпечити створення та цілодобовий режим роботи оперативно-диспетчерських служб в осінньо-зимовий  період 2020-2021 року.

4. Затвердити:

4.1. Заходи щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року згідно з додатком 1 за згодою керівників підприємств Сарненського відділення ПАТ «Рівнегаз», Сарненської дільниці ПрАТ «Рівнеобленерго», Сарненської дільниці ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філія «Центру будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівельних споруд» ПАТ «Українська залізниця»,          КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс», КП «Сарнитеплосервіс»,                            КП «Клесівводоканал»;

4.2. Склад штабу з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року згідно з додатком 2.

5. Виконавцям інформацію про хід виконання розпорядження подавати відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації щомісяця до 10 та 25 числа та у встановлені додатком 1 терміни на електронну адресу: jkgsarny@ukr.net або телефаксом на номер: 3-35-60 з наступним письмовим підтвердженням.

6. Відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 28 квітня 2020 року № 245 «Про підсумки опалювального сезону 2019-2020 року та підготовку об´єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року» інформувати департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації у встановлені терміни електронною поштою за адресою: teplo-gujkg@rv.gov.ua або телефаксом на номер: (0362) 653-569.

7. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 11.05.2019 № 154 «Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 року та підготовку об´єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Сарненського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року», від 07.06.2019 № 187 «Про стан організації підготовки господарського комплексу Сарненського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року».

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                              Олександр КОХАН